Uklidové služby - vytírání podlahy

HPF CleanCat zajišťuje úklidové služby pro koncern Continental v ČR a SR

Délka čtení: 2 min., 37 sec.

Společnost HPF CleanCat získala v září prostřednictvím své dceřiné společnosti ESSAT CZ významnou zakázku v oblasti úklidových služeb.

Společnost HPF CleanCat získala v září prostřednictvím své dceřiné společnosti ESSAT CZ významnou zakázku v oblasti úklidových služeb.

V závodech koncernu Continental v ČR a SR (s výjimkou výroby pneumatik) se postará o kompletní úklidové práce včetně speciálních čištění a údržby areálů - tj. údržby zeleně, letní a zimní údržby komunikací, manipulace s odpady a dalších činností.

Zabezpečení úklidových služeb se týká závodů Continental Automotive Czech Republic ve Středočeském, Severočeském a Moravskoslezském kraji. Na Slovensku se pak jedná o závod Continental Automotive Systems Slovakia se sídlem ve Zvolenu.

Okamžitý start úklidových prací

Rozjezd samotného úklidu byl velmi rychlý, již počátkem října se rozeběhly úklidové práce v závodech ve Frenštátě pod Radhoštěm a v Trutnově. Následovat budou počínaje Novým rokem Adršpach a Zvolen. Poté budou zahájeny práce ve zbylých závodech Continental.

Specifické podmínky pro úklidové služby

V případě koncernu Continental se však rozhodně nejedná pouze o běžný úklid. Vzhledem ke specifikům výroby v automobilovém průmyslu je mimo jiné třeba zajistit úklid a čištění s ohledem na antistatickou ochranu výrobků (ESD - ElectroStatic Discharge). „Veškeré námi realizované úklidové práce, včetně používaných technologií i nejrůznějších způsobů čištění, jsou zcela podřízeny přísnému režimu kontroly na antistatickou ochranu výrobků tak, aby statickým výbojem nemohly být výrobky poškozeny. Vzhledem k tomu, že se jako úklidová firma již více než 16 let specializujeme na oblast průmyslového úklidu, jsme připraveni tomuto požadavku beze zbytku vyhovět,“  říká generální ředitel společnosti HPF CleanCat Jiří Fukala. 

Posílení pozice v ČR i zahraničí

Kontrakt na úklidové služby v šesti závodech koncernu Continental znamená i významné rozšíření působnosti společnosti HPF CleanCat, resp. ESSAT CZ ve východních a středních Čechách a také na Slovensku, což je plně v souladu s novou strategií firmy zaměřenou na její další expanzi nejen v rámci celé České republiky, ale i za jejími hranicemi.  

Na území České republiky vyrábí ve zmíněných závodech společnost Continental například palivové dopravní jednotky, palubní přístroje, ovládací panely klimatizací, rádia a navigační fusystémy, brzdové válce a posilovače brzd, senzory, elektronické řídicí systémy, trysky, čerpadla a pumpy, ventily, hadicové systémy, motory pro topení, ventilace, klimatizace a další produkty. Ve slovenském Zvolenu se pak zaměřuje především na výrobu hydraulických brzdových systémů. 

Více o CleanCat


Archiv novinek