Kariéra

Hledáme pracovníky pro manažerské i dělnické pozice a dále osoby zdravotně znevýhodněné pro naši dceřinnou společnost ESSAT CZ.

 

22.5. 2018 Přerušení dodávky elektrického proudu

Z důvodu přerušení dodávky elektrického proudu nebudeme dne 22.5.2018 k zastižení na telefonu ani e-mailové adrese.

Děkujeme za pochopení.

 Benefit pro zdravotně znevýhodněné uchazeče

 

Společnost ESSAT CZ, s.r.o. nabízí osobám se zdravotním postižením (OZZ i ID) náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč.

 

Místa výkonu práce: Celá ČR

V případě Vašeho zájmu se nám ozvěte na telefonní číslo:

(+420) 596 134 922
(+420) 739 065 666

své životopisy zasílejte na: 

prace@cleancat.cz

 

Aktuální volná pracovní místa k 18.5.2018

 Vedoucí hospodářského střediska pro Ostravu a okolí

 

Společnost HPF CleanCat s.r.o., hledá vhodného kandidáta na pozici "Vedoucí hospodářského střediska - úklidových služeb", pro Ostravu a okolí.

Náplň práce
- Jedná se práci na plný úvazek, jednosměnný provoz
- Zodpovědnost za prováděné úklidové služby na svěřených zakázkách a jejich kontrola
- Jednání se zákazníky
- Vedení svěřeného týmu lidí
- Nábor zaměstnanců dle potřeby na jednotlivé zakázky
- Kancelářské práce související s pracovní činností ( předfakturace, elektronická docházka,..)
- Zajišťování nákupu a objednávek provozního materiálu

Nabízíme
- Zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb
- Motivační systém finančního ohodnocení
- Mobilní telefon, služební automobil
- Prostor pro realizaci dobrých nápadů

Požadujeme
- Minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru, zakončené maturitní zkouškou
- Zkušenosti s vedením lidí
- Profesionální přístup
- Základní znalost zákoníku práce
- Dobrá znalost PC ( Excel, Word),
- ŘP sk. B
- Samostatnost, organizační schopnosti, rozhodnost
- Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

Místo pracoviště: Ostrava a okolí.

Dělnické pozice:

PRAHA

Modletice - Přijmeme zaměstnance na pozici recepční v Modleticích. Jedná se o zástup za dovolené, nemocenské aj. Hlavní pracovní náplň je příjem pošty, přepojování hovorů, oznamování návštěv apod. Nástup 1.6. 2018 nebo dle dohody. Směny ranní a odpolední. Úvazek dle dohody. Mzda: 90 Kč. Vhodné pro studenty, důchodce, maminky na MD apod. Místo pracoviště: Modletice.

Praha-Letňany -
Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří a administrativní části výrobních prostor. Práce je na DPP i HPP s nástupem ihned. Směny 05:00-10:00 hod nebo dle domluvy. Mzda: 100,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Praha-Letňany.

 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Frýdek-Místek - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Jedná se převážně o úklid skladové haly pomocí mycího stroje. Směny:Po-Pá(ranní-dle domluvy). Úvazek: 4hod/denně. Mzda: 73,20 Kč/hod Možnost DPP i DPČ s nástupem od 28.5.2018. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12 000 Kč. Místo pracoviště: Frýdek-Místek.

O-Hrabová - Přijmeme zaměstnance na přípravu lakování, výpomoc ve výrobě aj. Směny PO-PÁ ranní a odpolední (06:00 -14:00, 14:00-22:00). Úvazek: 8hod. Mzda: 100,-/hod. Práce je na HPP s nástupem od 1.6.2018. Místo pracoviště: O-Hrabová.

O-Třebovice - Přijmeme zaměstnance na obsluhu drtící linky, pomocníky do výroby aj. Směny:nepřetržitý provoz (06:00-14:00,14:00-22:00,22:00-06:00 hod). O víkendu 12hod směny. Možnost HPP s nástupem od 1.6.2018. Mzda: od 84 -120 Kč/hod. Místo pracoviště: O-Třebovice.

Frýdlant n. Ostravicí - Přijmeme zaměstnance na úklid vestibulu, nástupišť a a perounů. Směny ranní-dle domluvy (2-3hod/denně vč.víkendů). Práce je na DPP i HPP s nástupem ihned. Mzda: 73,20,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Železniční stanice Frýdlant nad Ostravicí.

Ostrava-Kunčice - Nabízíme volné pracovní misto pro OZP (invalidní důchodce nebo osoby zdravotně znevýhodněné) zaměstnance na úklid. Možnost HPP s nástupem IHNED. Směny i mzda dle domluvy. Úvazek: 6, 7,5 nebo 12 hod/denně. Místo pracoviště: Ostrava-Kunčice.

Ostrava-Kunčice -
Přijmeme zaměstnance na úklid výrobní haly. Jedná se o úklid kovových odštěpků,odstraňování oleje aj. Nonstop provoz-3 směny(7dní v týdnu). Mzda:100,-kč/hod+příplatky. Práce je na HPP s nástupem IHNED. Fyzicky náročná práce-vhodná pro muže. Místo pracoviště:Ostrava-Kunčice.

Opava -  Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Jedná se zejména o úklid společných prostor a o venkovní úklid. Směny ranní 06:00-08:00 hod. Mzda: 80,-Kč/hod. Nástup ihned. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Možnost přivýdělku pro studenty, maminky na MD a důchodce. Místo pracoviště: Opava.

Hrabyně - Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří, pokojů a společných prostor. Jedná se o zástup za dovolené, nemocenské, práce o víkendu i svátcích. Možnost práce na na DPP i HPP s nástupem ihned. Směny 06:00-13:30. Mzda: 73,20,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Hrabyně.

Frenštát p. Radhoštěm - Přijmeme zaměstnance na úklid výrobní haly pomocí zádového vysavače. Možnost DPP i HPP s nástupem ihned. Směny ranní - 07:00-14:30 hod. Mzda: 80,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Frenštát p. Radhoštěm

Studénka - Přijmeme zaměstnance (invalidní důchodce nebo osoby zdravotně znevýhodněné) pro bezpečnostní službu. Jedná se o ostrahu průmyslového objektu ve Studénce. Směny ranní-noční 12hod/denně. Práce je na HPP s nástupem ihned. Mzda:78,10,-Kč/hod. Znalost PC a certifikát výhodou. Pozice je vhodná JEN pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000Kč. Místo pracoviště: Studénka.

Kopřivnice - Přijmeme zaměstnance na úklid administrativní budovy, šaten a soc. zařízení. Směny ranní - dle domluvy. Úvazek: 8,5 hod. Mzda: 90Kč/hod. Možnost práce na HPP s nástupem od 1.6.2018. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12 000 Kč. Místo pracoviště: Kopřivnice - prům.zóna.

 OLOMOUCKÝ KRAJ

Prostějov - Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří a příslušenství výrobní firmy. Práce je na DPP s nástupem dle domluvy. Jedná se o zástupy za dovolené, nemocenské atd. Směny ranní a odpolední od 14:00hod. Mzda: 80,-Kč/hod. Úvazek: 8hod/denně. Pozice je vhodná pro studenty, maminky na MD, důchodce aj. Místo pracoviště: Prostějov.

ZLÍNSKÝ KRAJ

Valašské Meziříčí - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Hlavní pracovní náplň je úklid hal, kanceláří, soc.zařízení aj. Možnost DPP i HPP s nástupem ihned. Směny ranní a odpolední (7:30-13:30 a 13:30-19:30).Úvazek 6hod/denně. Mzda: 73,20,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Valaš.Meziříčí

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Bučovice -
Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří, šaten, sociálního zařízení aj. Směny ranní Po-Pá(06:00 -14:00 hod). Mzda: 80,-Kč/hod. Možnost DPP i HPP s nástupem od 14.5.2018. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Bučovice.

Brno - Nabízíme volné pracovní místo na pozici speciální úklidový pracovník. Hlavní pracovní náplň je především mytí oken, práce s kotoučovým strojem, postavební úklid, práce s mycím strojem aj. Nástup dle potřeby, možnost DPP časem i HPP. Směny a úvazek dle domluvy. Mzda: 90,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Brno.

Popůvky u Brna - Přijmeme zaměstnance na ruční úklid administrativní budovy. Práce je na DPP nebo HPP s nástupem ihned. Směny: ranní nebo odpolední-4hod/denně. Mzda: 80-100,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Popůvky u Brna.

Pohořelice - Přijmeme zaměstnance na úklid. Jedná se o úklid s mycím strojem ve výrobní hale. Možnost DPP nebo DPČ s nástupem dle domluvy. Úvazek: 4,5hod/1xtýdně. Směny dle domluvy. Mzda: 80 kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12 000 Kč. Místo pracoviště: Pohořelice.

PARDUBICKÝ KRAJ

Slatiňany - Přijmeme zaměstnance strážní služby. Hlavní pracovní náplní je práce na vrátnici a občasné obchůzky. Možnost HPP s nástupem ihned. Směny ranní a noční,úvazek 12-ti hodinový(krátký-dlouhý týden). Mzda: 78,10,-Kč/hod. Vhodné pouze pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Výhodou: certifikát strážného. Místo pracoviště: Slatiňany.

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Trutnov - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Hlavní náplní práce je strojní i ruční úklid. Možnost DPP i HPP s nástupem ihned. Směny 06:00-14:00 hod. Mzda: 78,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Trutnov.

Chlumec nad Cidlinou - Přijmeme zaměstnance na strojní úklid haly. Směny ranní (06:00-14:00 hod). Mzda: 100 Kč/hod. Možnost DPP i HPP s nástupem od 1.8.2018. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12000 Kč. Místo pracoviště: Chlumec nad Cidlinou.

Chlumec nad Cidlinou - Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří, šaten, sociálního zařízení aj. Směny odpolední(12:00-18:00 hod). Mzda: 95 Kč/hod. Možnost DPP i HPP s nástupem od 1.8.2018. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12 000 Kč. Místo pracoviště: Chlumec nad Cidlinou.

Chlumec nad Cidlinou - Přijmeme zaměstnance na občasné pochůzky, kontrolu kamerového systému, kontrolou vozidel a osob. Možnost HPP s nástupem od 1.7.2018. Směny ranní a noční( 06:00-18:00, 18:00-06:00). Mzda: 90 Kč/hod + zákonné příplatky. Pozice je vhodná pouze pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč. Místo pracoviště: Chlumec nad Cidlinou.

 

Kariéra

Aktuálně hledáme manažerské i dělnické profese pro celou ČR. Rádi Vás uvítáme do našeho týmu.

Podrobnosti

Reference