Kariéra

Hledáme pracovníky pro manažerské i dělnické pozice a dále osoby zdravotně znevýhodněné pro naši dceřinnou společnost ESSAT CZ.

 

Benefit pro zdravotně znevýhodněné uchazeče

 

Společnost ESSAT CZ, s.r.o. nabízí osobám se zdravotním postižením (OZZ i ID) náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč.

 

Místa výkonu práce: Celá ČR

V případě Vašeho zájmu se nám ozvěte na telefonní číslo:

(+420) 596 134 922
(+420) 739 065 666

své životopisy zasílejte na: 

prace@cleancat.cz

 

Aktuální volná pracovní místa k 22.11.2017

 

Pozice THP:


Vedoucí hospodářského střediska Praha a Čechy


Náplň práce
- Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz
- Zodpovědnost a kontrola za provoz určených středisek v Praze i po celých Čechách
- Jednání se zákazníky
- Vedení svěřeného týmu lidí
- Nábor zaměstnanců dle potřeby na jednotlivá střediska
- Kancelářské práce související s pracovní činností ( předfakturace, elektronická docházka,..)
- Zajišťování nákupu a objednávek provozního materiálu

Nabízíme
- Zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb
- Motivační systém finančního ohodnocení
- Notebook, mobilní telefon, služební automobil
- Prostor pro realizaci dobrých nápadů

Požadujeme
- Minimálně středoškolské vzdělání technického směru zakončené maturitní zkouškou
- Zkušenosti s vedením lidí
- Profesionální přístup
- Základní znalost zákoníku práce
- Dobrá znalost PC ( Excel, Word),
- ŘP sk. B
- Samostatnost, organizační schopnosti, rozhodnost
- Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

Místo pracoviště: Praha a Čechy.

 

 

Náplň práce

- Oslovení potencionálních zákazníků, nabídka úklidových a bezpečnostních služeb

- Zpracování cenové nabídky

- Aktivní monitoring trhu

- Péče o stálé zákazníky

 

Nabízíme

- Odpovídající platové ohodnocení + provize ze získaných zakázek

- Stabilitu a perspektivu zavedené společnosti

- Příjemné pracovní prostředí

- Profesní růst

- Administrativní podporu zpracování nabídek

- Auto, mobilní telefon, notebook, kancelář

 

Požadujeme

- Minimálně SŠ vzdělání technického směru - VŠ výhodou

- Dobrá znalost práce na PC

- Základní znalost AJ - výhodou

- Samostatnost, odpovědnost

- Časová flexibilita

- Aktivní řidič (sk.B)

- Týmový hráč

 

Dělnické pozice:

PRAHA

Praha 8 - Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří. Práce je na DPP s nástupem ihned. Směny Po-Pá(12:00-16:00 hod). Mzda 80,-Kč/hod. Místo pracoviště: Praha 8 Rokytka.

 

 STŘEDOČESKÝ KRAJ

Jičín - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Náplň práce je úklid šaten, kanceláří a soc.zařízení.Vhodné také pro osoby v invalid. důchodě či zdravotně znevýhodněné. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr a příspěvěk na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Směny:ranní,odpo,noční-7,5hod/denně.

Žebrák - Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří a skladových prostor. Jedná se o zástup za dovolené a nemoci. Práce je na DPP s nástupem dle domluvy. Úvazek na 3,5 - 8 hodin. Mzda: 90,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Žebrák.

 

 OSTRAVA

Ostrava - Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří, chodby a vstupní haly v Ostravě - Mariánských Horách. Práce je na HPP i DPP. Mzda: 66,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro osoby v ID nebo OZZ - nabízíme náborový příspěvek na zapracovní až do výše 12.000,-Kč. Směny ranní a odpolední (dle domluvy). Nástup ihned. Místo pracoviště: O-Mariánské Hory.

Ostrava-Kunčice - Přijmeme zaměstnance na úklid výrobní haly. Jedná se o úklid kovových odštěpků,odstraňování oleje aj. Nonstop provoz-3 směny(7dní v týdnu). Mzda:100,-kč/hod. Nástup 1.1.2018. Fyzicky náročná práce-vhodná pro muže. Místo pracoviště:Ostrava-Kunčice.

 

 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Mošnov - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Hlavní pracovní naplň je čištění vnitřního opláštění výrobní haly z plošiny. Práce je na HPP i DPP s nástupem ihned. Směny jsou ranní 07:00-15:00. Pracuje se ne-čt. Mzda: 90 -110Kč/hod. Pracoviště: Mošnov.

Frenštát pod Radhoštěm - Přijmeme zaměstnance na úklid kanceláří, šaten, soc.zařízení aj. Úvazek a směnnost dle dohody. Mzda: 75,-Kč/hod. Příplatek za odpolední úklid. Nástup ihned. Odpolední úklid vhodný také pro studenty, důchodce a maminky na MD. Místo pracoviště: Frenštát p. Radhoštěm.

Frenštát pod Radhoštěm - Přijmeme zaměstnance na úklid vestibulu, čekárny aj. Směny dle domluvy - 2 hod/denně včetně víkendů. Mzda: 66,-Kč/hod. Práce je na DPP i HPP s nástupem ihned. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm.

Opava - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Jedná se především o úklid kanceláří a o venkovní úklid. Směny dle domluvy - 3 hod/denně. Mzda: 80,-Kč/hod. Nástup od 1.12.2017. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Opava.

 

OLOMOUCKÝ KRAJ

Ondřejovice - Nabízíme volné pracovní místo na pozici pracovník úklidu. Hlavní pracovní náplň je úklid kanceláří, výrobních prostorů aj. Směny ranní (06:00-12:30). Mzda: 66,-Kč/hod. Práce je na HPP i DPP s nástupem ihned. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Ondřejovice.

 

 ZLÍNSKÝ KRAJ

Otrokovice - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Hlavní pracovní náplň je úklid kanceláří, šaten a sociálních prostor. Směny jsou ranní a odpolední (06:00-13:00, 12:00-20:00). Mzda:66,-Kč/hod. Práce je na DPP s nástupem ihned. Místo pracoviště: Otrokovice - areál Toma.

Vsetín - Přijmeme zaměstnance na úklid domova důchodců ve Vsetíně. Směny ranní-odpolední(6,5 hod/denně). Mzda:66,-Kč/hod. Práce na DPP i HPP s nástupem IHNED.Vhodné také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště:Vsetín.

Vsetín - Přijmeme zaměstnance na úklid výrobní haly ve Vsetíně. Směny ranní-dle domluvy.
Mzda:66,-Kč/hod. Práce je na DPP i HPP s nástupem IHNED. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč.Místo pracoviště: Vsetín.

Zlín - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Jedná se především o úklid kanceláří, sociálních prostor a autosalónu. Práce je na DPP i HPP s nástupem ihned. Směny ranní 06:30-11:30 hod. Mzda:66,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Zlín.

Rožnov pod Radhoštěm - Přijmeme zaměstnance na úklid sociálního zařízení - Domov pro seniory. Práce je na DPP i HPP s nástupem dle domluvy. Směny ranní a odpolední(06:00-12:30, 12:00-18:00). Mzda: 70,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm.

Valašské Meziříčí - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Směny ranní a odpolední(7:00-13:30, 12:00-18:30 hod). Mzda: 80,-Kč/hod., příspěvek za odpolední směnu, příspěvek na dopravu. Práce na DPP nebo HPP s nástupem ihned. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště:Valašské Meziříčí.

Vsetín - Zavedená úklidová firma přijme zaměstnance na úklid šaten, kanceláří, soc. zařízení aj. Práce je na DPP i HPP s nástupem ihned. Směny ranní po dohodě odpolední. Mzda: 75,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Vsetín.

 

PARDUBICKÝ KRAJ

Slatiňany - Přijmeme zaměstnance na úklid výrobní haly a kanceláří. Práce je na DPP i HPP s nástupem ihned. Směny dle dohody, možné i odpoledne. Úvazek 6,5 hod. Mzda: 75,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště:Slatiňany.

 

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Trutnov - Přijmeme zaměstnance na úklid svěřené části objektu. Práce je na DPP i HPP s nástupem ihned. Směny ranní 06:00-14:00hod. Mzda: 74,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Trutnov.

Adršpach - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Jedná se především o úklid svěřené části objektu. Práce je na DPP i HPP s nástupem ihned. Směny ranní 06:00-14:00hod. Mzda: 66,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště:Adršpach.

Nový Bydžov - Zábědov - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník. Hlavní pracovní náplň je především úklid administrativní budovy. Práce je na HPP i DPP s nástupem od 1.12.2017. Směny dle domluvy (8hod/denně). Mzda: 100,-Kč/hod+odměny. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Nový Bydžov-Zábědov.

Nový Bydžov - Zábědov - Přijmeme zaměstnance na strojní i ruční úklid. Práce je na HPP i DPP s nástupem od 1.12.2017. Směny dle domluvy (8hod/denně). Mzda: 100,-Kč/hod+odměny. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště:Nový Bydžov-Zábědov.

 

 ÚSTECKÝ KRAJ

Bílina - Nabízíme volné pracovní místo na pozici úklidový pracovník/ce (vysávání průmyslovým vysavačem) v úpravně uhlí Ledvice - Doly Bílina na HPP. Směny jsou ranní a noční.Mzda 85,-Kč/hod.Pozice je vhodná i pro osoby v ID či OZZ.Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Nástup ihned.Místo pracoviště: Doly Bílina.

Kariéra

Aktuálně hledáme manažerské i dělnické profese pro celou ČR. Rádi Vás uvítáme do našeho týmu.

Podrobnosti

Reference