HPF CleanCat se prosazuje stále silněji i v Jihomoravském kraji

Portfolio zákazníků HPF CleanCat na jihu Moravy se opět rozrostlo. Kontrakt se společností Potrusil tak jen potvrdil pozici HPF CleanCat na poli úklidových služeb v oblasti lehkého průmyslu. V Brně nyní nově realizuje své služby v podobě úklidu prostor nábytkářské firmy, a to včetně speciálních prací jako čištění koberců nebo mytí oken.

Stále se rozšiřující klientela HPF CleanCat pokrývá již prakticky celé území České republiky, Jihomoravský kraj nevyjímaje. V červenci se rozrostla o dalšího zákazníka, společnost Potrusil. Vzhledem k dlouholetým a bohatým zkušenostem zaměstnanců HPF CleanCat s komplexními úklidovými službami v oblasti lehkého průmyslu má nábytkářská společnost Potrusil garantovánu vysokou kvalitu veškerých poskytovaných služeb. Na výběr přitom má skutečně širokou škálu úklidových prací, včetně speciálních.

Potrusil je rodinná firma s důrazem na kvalitu a tradici. Mezi její produkty patří kuchyňský i kancelářský nábytek, který nově ošetřují technologií PUR. Ta zabrání opotřebení jeho hran a také zajistí voděodolnost. Výrobu zde mají podloženou rovněž certifikátem kvality a udržování ekologických postupů. Je tedy jasné, že při úklidu je třeba dbát na zavedené přísné normy i dodržovat pravidla o ochraně životního prostředí.


Archiv novinek