Archiv novinek

Ostravská skupina speciálních prací získává nové zakázky.

10. 8. 2017

Daří se také ostravské skupině speciálních prací, která neúnavně získává zakázky v této oblasti.

Celý článek

Spolupráce HPF CleanCat se společností Fatra Napajedla

7. 8. 2017

V červenci spolupracovala HPF CleanCat s.r.o. opět s holdingem Agrofert, konkrétně se společností Fatra Napajedla. Zde realizovala HPF CleanCat jednu ze svých klíčových odborných činností, kterou je čištění výrobních zařízení.

Celý článek

Projekt úklidu v letňanském závodě Essa Czech v Praze

4. 8. 2017

Od 1. července probíhá projekt úklidu v letňanském závodě Essa Czech v Praze, a to nejprve strojním mytím hal.

Celý článek

HPF CleanCat rozšířila své pole působnosti v oblasti speciálních úklidů

3. 8. 2017

Na začátku tohoto roku rozšířila společnost HPF CleanCat s.r.o. své pole působnosti v oblasti speciálních úklidů, a to založením plnohodnotného střediska speciálních prací v Brně.

Celý článek

HPF CleanCat rozšířila služby v Karviné

2. 8. 2017

Od 1. června rozšířila HPF CleanCat s.r.o. služby v Karviné v průmyslové zóně Nová pole.

Celý článek

HPF CleanCat slaví

31. 7. 2017

Letošní rok je pro HPF CleanCat jubilejním, na trhu úspěšně působí již 20 let. S nápadem založit společnost, která bude poskytovat komplexní úklidové služby, přišli v roce 1997 Dagmar Holá, Miroslav Pchalek a Jiří Fukala.

Celý článek

HPF CleanCat a ESSAT s novými certifikáty kvality

16. 6. 2017

Již bezpočet našich zákazníků mělo možnost ověřit si standardy kvality našich firem, i přesto jsme vždy vnímali jako potřebné mít ke kvalitě i příslušný certifikát. Aby nezávislý subjekt posoudil, jak to s kvalitou naší práce opravdu je.

Celý článek

HPF CleanCat dále posiluje v oblasti automotive

14. 3. 2017

HPF CleanCat dále rozšiřuje své klientské portfolio v rámci Moravskoslezského kraje. Jejím nejnovějším přírůstkem se totiž stala společnost Brembo, které od 1. března 2017 poskytuje komplexní služby pravidelných úklidů. Získáním tohoto nového kontraktu došlo jak k rozšíření aktivit HPF CleanCat v oblasti automobilového průmyslu, tak i k výraznému posílení pozice v zóně Ostrava-Hrabová. Společnost Brembo se tak zařadila mezi zákazníky, kteří využívají profesionálníchslužeb HPF CleanCat.

Celý článek

Společnost Brema pod dohledem HPF CleanCat

10. 2. 2017

HPF CleanCat získala od 1. února 2017 novou zakázku na zajišťování recepčních a úklidových služeb pro pražské sídlo společnosti Brema. Úspěšně tak pokračuje její expanze z původně téměř výlučného působení v rámci Moravskoslezského kraje do celé České republiky.

Celý článek

Cromodora Wheels od prosince se službami HPF CleanCat

9. 12. 2016

Další úspěch v oblasti automobilového průmyslu zaznamenala společnost HPF CleanCat. Od prosince totiž své služby nově poskytuje i společnosti Cromodora Wheels, italskému výrobci hliníkových kol pro osobní automobily. Konkrétně se jedná o dlouhodobé speciální úklidové práce nebo mytí plášťů průmyslových hal. Působnost HPF CleanCat se tak rozšířila i do průmyslové zóny Mošnov.

Celý článek

Na Slovensku s řadou nových klientů

31. 10. 2016

HPF CleanCat se díky své dceřiné společnosti ESSAT CZ, organizační složka, úspěšně prosazuje i na slovenském trhu. Ke společnosti Continental Zvolen, která byla na zdejším trhu prvním zákazníkem, totiž v nedávné době přibyli další klienti jako například Istrochem Reality nebo Prvá Bratislavská Pekárenská. Potvrdilo se tak, že kvalita, komplexnost a profesionalita poskytovaných úklidových a dalších souvisejících služeb přináší úspěch nejen v České republice, ale také za hranicemi.

Celý článek

HPF CleanCat uklízí ve specializovaném pečovatelském domě

24. 8. 2016

Do rozmanité klientské základny společnosti HPF CleanCat přibyl další zajímavý přírůstek. Její profesionální služby v oblasti pravidelného úklidu i speciálních úklidových prací totiž od srpna využívá Centrum sociálních služeb v Hrabyni – pobytové zařízení a rehabilitační ústav pro pacienty s postižením pohybového aparátu.

Celý článek
1 2 3 4 5