Archiv novinek

Nový rok s novým klientem z oblasti dopravy

29. 1. 2018

HPF CleanCat podepsala smlouvu na poskytování úklidových prací se společností BORCAD se sídlem ve Fryčovicích v Moravskoslezském kraji. Spolupráce s tímto novým klientem byla zahájena v polovině ledna.

Celý článek

HPF CleanCat s obhájila ve výběrovém řízení další zakázku

13. 11. 2017

Začátkem listopadu proběhlo vyhodnocení nabídek účastníků výběrového řízení na zajištění úklidových prací, které vypsala společnost Maxion Wheels. Vítězem se stala HPF CleanCat, která doposud úklid pro společnost Maxion Wheels vykonávala.

Celý článek

Společnost ESSAT CZ zajišťuje od října ostrahu několika firem v průmyslové zóně Ostrava-Hrabová

9. 10. 2017

Společnost ESSAT CZ, dceřiná společnost HPF CleanCat, si v měsíci říjnu připsala na své konto další obchodní úspěch. V průmyslové zóně Ostrava-Hrabová bude nově střežit objekty, ve kterých sídlí společnosti Stant Manufacturing, UFI Filters, Košík a A123 Systems.

Celý článek

Společnost ESSAT CZ bude i nadále zajišťovat úklid pro Sociální služby Vsetín

18. 9. 2017

Dceřiná společnost HPF CleanCat absolvovala od dubna do června letošního roku velmi náročné výběrové řízení, které se týkalo zajištění komplexních úklidových služeb v domovech pro seniory ve Vsetíně, Rožnově pod Radhoštěm a Valašském Meziříčí. V tendru byla její nabídka vyhodnocena jako nejlepší a tak se bude i v nadcházejících čtyřech letech věnovat úklidu ve všech těchto zařízeních pro seniory.

Celý článek

HPF CleanCat s novou zakázkou v metropoli Moravskoslezského kraje

28. 8. 2017

HPF CleanCat i nadále rozšiřuje své aktivity na severní Moravě. Od srpna nově zajišťuje úklidové služby pro ostravskou pobočku Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky v Hlávkově ulici v Ostravě-Přívoze.

Celý článek

Ostravská skupina speciálních prací získává nové zakázky.

10. 8. 2017

Daří se také ostravské skupině speciálních prací, která neúnavně získává zakázky v této oblasti.

Celý článek

Spolupráce HPF CleanCat se společností Fatra Napajedla

7. 8. 2017

V červenci spolupracovala HPF CleanCat s.r.o. opět s holdingem Agrofert, konkrétně se společností Fatra Napajedla. Zde realizovala HPF CleanCat jednu ze svých klíčových odborných činností, kterou je čištění výrobních zařízení.

Celý článek

Projekt úklidu v letňanském závodě Essa Czech v Praze

4. 8. 2017

Od 1. července probíhá projekt úklidu v letňanském závodě Essa Czech v Praze, a to nejprve strojním mytím hal.

Celý článek

HPF CleanCat rozšířila své pole působnosti v oblasti speciálních úklidů

3. 8. 2017

Na začátku tohoto roku rozšířila společnost HPF CleanCat s.r.o. své pole působnosti v oblasti speciálních úklidů, a to založením plnohodnotného střediska speciálních prací v Brně.

Celý článek

HPF CleanCat rozšířila služby v Karviné

2. 8. 2017

Od 1. června rozšířila HPF CleanCat s.r.o. služby v Karviné v průmyslové zóně Nová pole.

Celý článek

HPF CleanCat slaví

31. 7. 2017

Letošní rok je pro HPF CleanCat jubilejním, na trhu úspěšně působí již 20 let. S nápadem založit společnost, která bude poskytovat komplexní úklidové služby, přišli v roce 1997 Dagmar Holá, Miroslav Pchalek a Jiří Fukala.

Celý článek

HPF CleanCat a ESSAT s novými certifikáty kvality

16. 6. 2017

Již bezpočet našich zákazníků mělo možnost ověřit si standardy kvality našich firem, i přesto jsme vždy vnímali jako potřebné mít ke kvalitě i příslušný certifikát. Aby nezávislý subjekt posoudil, jak to s kvalitou naší práce opravdu je.

Celý článek
1 2 3 4 5